TUZLU GELENEKSEL TEREYAĞI 500 GR
TUZLU GELENEKSEL TEREYAĞI 500 GR
Ürün Kodu : STT001
49,00
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Paylaşın :
Ürün Detayları

Denizli'nin kooperatif markası olan DNZKOOP  "TARLADAN SOFRAYA" sloganını benimseyerek ve faaliyetlerimizi bu kapsamda devam ettirerek kooperatif ortaklarımızın küçük aile işletmelerinde yetiştirdiği sağlıklı ineklerin sütlerinden üretilmiş olan Geleneksel Tereyağımızı sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

 

Hayvansal yağlar dünyasında çok özel bir yere sahip Tereyağı özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmezlerinden. Kızarmış sıcacık bir dilim ekmek, üzerine bıçakla incecik sürülmüş taze tereyağı ve en üste de bal… İşte güne enerji veren lezzetli bir başlangıç! Ya da tereyağında yapılmış mis gibi bir omlet… Tereyağının içine girdiği her yemeği, birleştiği her ürünü lezzetlendirdiği kesin. 20. yüzyılın en önemli şeflerinden Fernand Point boşuna dememiş: “Tereyağı. Bana tereyağı verin. Her zaman tereyağı verin.”

 

 

 

S.S. DENİZLİ BÖLGESİ HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ İŞTİRAKİDİR.

KOOPERATİF ORTAKLARIMIZIN SÜTLERİNDEN ÜRETİLMİŞTİR

KÜLTÜRSÜZ TUZLU TEREYAĞI

İçindekiler: Pastörize krema, tuz. Ağırlıkça en az %80 süt yağı ve en çok %2 tuz içerir. Olgunlaştırılmasını sağlayacak harici maya ve kültür içermektedir. Üretim tarihi (URT), son tüketim tarihi (STT) ve parti numarası (P.NO) ambalajın üzerinde bulunmaktadır. Son tüketim tarihi +2 derece ile +4 derecede muhafaza edilmek şart ile belirlenmiştir. Son tüketim tarihinden önce tüketiniz. Türk Gıda Kodeksi Tereyağı, Diğer Süt Yağı Esaslı Sürülebilir Ürünler ve Sadeyağ Tebliği'ne uygun olarak üretilmiştir.

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİNE SAHİP TESİSLERİMİZDE ÜRETİLMİŞTİR.

 

 

Taksit Seçenekleri
Yorumlar
YORUMLARA GÖZ ATIN
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
WhatsApp ile Hemen Ulaş!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.