Tam Yağlı Tulum Peynir 550-600 GR
Tam Yağlı Tulum Peynir 550-600 GR
Ürün Kodu : STP003
68.00
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Paylaşın :
Ürün Detayları

Denizli'nin kooperatif markası olan DNZKOOP "TARLADAN SOFRAYA" sloganını benimseyerek ve faaliyetlerimizi bu kapsamda devam ettirerek kooperatif ortaklarımızın küçük aile işletmelerinde yetiştirdiği, sağlıklı ineklerin sütlerinden üretilmiş olan; vitamin deposu ve kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan Tam Yağlı Tulum Peynirimizi sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

 

Kooperatif ortaklarımızın doğal ortamlarda yetiştirdikleri sağlıklı ineklerin sütlerinden oluşan Tulum Peynirimizi sizlerle buluşturmadan önce 4-6 derece sıcaklıkta en az 90 gün olgunlaştırarak lezzeti daha da arttırdık.

 

 

 

S.S. DENİZLİ BÖLGESİ HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ İŞTİRAKİDİR.

KOOPERATİF ORTAKLARIMIZIN SÜTLERİNDEN ÜRETİLMİŞTİR

OLGUNLAŞTIRILMIŞ TAZE TAM YAĞLI TULUM PEYNİRİ

İçindekiler: Pastörize inek sütü, peynir mayası ve tuz. Kuru maddede süt yağ oran en az %45, tuz oran en çok %6,5. Üretim tarihinden itibaren en az 90 gün olgunlaştırılarak piyasaya arz edilmiştir.

Üretim tarihi (URT), son tüketim tarihi (STT) ve parti numarası (P.NO) ambalajın üzerinde bulunmaktadır. Son tüketim tarihi +2 derece ile +4 derecede muhafaza edilmek şart ile belirlenmiştir. Son tüketim tarihinden önce tüketiniz. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak üretilmiştir. Açıldıktan sonra bir hafta içerisinde tüketiniz.

Alerjen uyarısı: Süt ve süt ürünleri (laktoz) içerir.Ürün vakumlu ambalajda olup; ağırlığı 550 gr ile 600 gr arası değişiklik göstermektedir.

Taksit Seçenekleri
Yorumlar
YORUMLARA GÖZ ATIN
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Kekikli Sepet Peynir 550-600 GR
43.00
Tam Yağlı Klasik Beyaz Peynir 725-775 GR
54.00
Tuzlu Geleneksel Tereyağı 500 GR
35.00
WhatsApp ile Hemen Ulaş!


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.